Чому наші послуги безпечні

Онлайн-сервіс підбору фінансових продуктів CREDITSME захищає дані клієнтів від «своїх» і від сторонніх хакерів, забезпечує конфіденційне обслуговування і безпеку в спілкуванні з кредиторами.

Конфіденційність

Ніхто з оточуючих не дізнається, що ви звернулися до нас:

Ви може самостійно вирішувати свої фінансові питання, не розповідаючи нікого в це і особливо нічого не приховуючи. Оформлення заявки проходить максимально комфортно для вас.

Дотримання законодавства

Партнерами сервісу CREDITSME є кредитні організації, що здійснюють свою діяльність за ліцензією Національного банку України. Всі вони працюють легально і стежать за дотриманням законодавства у всіх аспектах.

Ми відповідаємо всім вимогам і нормативам, не порушуємо закон при обробці, зберіганні і передачі персональних даних користувачів. Всі ІТ-рішення розроблені з урахуванням побажань фінансових компаній стосовно захисту та безпеки.

Безпека

Ви самостійно заповнюєте онлайн-форму анкети та заявки на своєму комп'ютері або телефоні, а не відповідаєте на питання кредитного експерта в галасливому офісі. При цьому робити копії документів і віддавати їх кому-небудь в руки теж не потрібно - досить вказати потрібну інформацію. Ніхто не зможе скористатися копією вашого паспорта, щоб оформити на чуже ім'я кредит або організувати яку-небудь аферу.

Наші співробітники не бачать дані, що вносяться клієнтом, вони автоматично відразу зашифровуються і обробляються сервісом. «Усередині» відбувається обробка заявок: ми вибираємо відповідні фінансові продукти, вимогам яких ви відповідаєте і відсіюємо ті, які вам недоступні.

На виході ми отримуємо скоринговую оцінку і кредитний рейтинг клієнта, але не знаємо, скільки у нього дітей, де він живе і яку зарплату отримує. Ви вже в безпеці, ця інформація не виявиться в руках сторонніх і не буде використана проти Вас.

Можливість зазирнути в базу даних є не у всіх наших співробітників, ми практикуємо розмежування прав доступу і фіксуємо всі дії з інформацією в сервісі. Кожен вхід фіксується і безкарно скористатися чужими відомостями не зможе жоден працівник. Стороннім зовсім немає ходу в нашу систему.

Інформація зашифрована за SSL-протоколами і передається з усіма пересторогами, як це роблять в банках. Ризик витоку відсутній.

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити