Підберём кредитний продукт на будь-які цілі

Какой продукт Ви іщете?

Грошову позика

* безкоштовно

Увага! Creditsme.com.ua не є кредитною організацією.

Умови отримання й комісійні сбори

 1.  

  Первинна реєстрація

  Реєстрація на проекті складе не більше 10 хвилин. Для цього Вам знадобиться паспорт, мобільний телефон для прийому СМС, адреса електронної пошти та дебетова карта будь-якого банку України.

 2.  

  Персоналізований підбір

  Після проходження реєстрації сервіс збере про Вас інформацію з відкритих джерел для попередньої оцінки і зробить Вам персональну пропозицію по наданню позики.

 3.  

  Терміни погашення і процентні ставки

  Мінімальна річна процентна ставка по кредиту становить не менше 30%, максимальна - не більше 365%. Мінімальний термін кредиту - від 91 дня, макисмально - до 2-х років.

З чого почати?

Ознайомтеся з правилами сервісу і залиште заявку. Для цього потрібно внести в анкету свої ПІБ, а також дані про номер мобільного телефону та електронної пошти.

Важливо пам'ятати!

Заповнюючи анкету варто вказувати тільки правдиву інформацію. При використанні невірної інформації вірогідність відмови у отриманні позики суттєво збільшується.

Заповнення заявки всього за 10 хвилин

Зручний інтерфейс дозлолить швидко пройти процедуру заповнення всього за кілька кроків. Проста СМС і банківська ідентифікація.

Багато способів отримання

Вибирайте зручного кредитора і спосіб отримання грошових коштів: на банківську карту, на рахунок в банку у Вашому місті.

По всій Україні

Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Ви можете отримати гроші онлайн у будь-якій частині України. Все, що Вам необхідно - доступ до інтернету.

Гроші онлайн терміново - це просто и зручно!

Для отримання грошей онлайн Вам потрібно:

Возраст 18+
Вік 18+
Банковская карта
Банківська картка
Мобильный телефон
Мобільний телефон
Гражданство Украины
Громадянинство України
 1. Оформляєте заявку на отримання
 2. Ми її аналізуємо
 3. Пропонуємо Вам варіанти
 4. Ви обираєте найвигідніший варіант
 5. Отримуєте гроші
 6. Ставайте постійним клієнтом

Переваги нашої компанії

В своїй роботі серіс CREDITSME спирається на необхідність забеспечення максимально комфортних умов для кліента. Одним з кроків в цьому є надання можливості одразу оцінити вартість за використання позики.

Як це працює

Сервіс створено для допомоги у пошуку кредитних продуктів. Працює сервіс цілодобово, тому скористатися його послугами можна в будь-який момент.

Для того, щоб скористатися нашими послугами, Вам необхідно заповнити тільки одну заявку, вказавши паспортні дані, контактні дані, суму і термін позики. Після чого ми проаналізуємо Вашу анкету та запропонуємо персоналізовані кредитні пропозиції від фінансових організацій, які готові запропонувати Вам кредит, кредитну карту або ж мікрокредит.

Процес оформлення заявки максимально спрощений і займає всього кілька хвилин. Від клієнта не потрібно збирати документи, залучати поручителів або використовувати заставу. Оформити заявку можна віддалено за допомогою інтернет з'єднання.

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити